Adw

Cariere - Technical Expert - Divizia IT

Technical Expert - Divizia IT

Descrierea postului:

Proiectele presupun dezvoltarea si mentinerea aplicatiilor dezvoltate de Divizia IT: Platformele Libra Internet si Mobile Banking, principalele canale prin care banca isi manifesta orientarea online spre clienti. Aplicatiile dezvoltate in-house sunt unele dintre cele mai competitive de pe piata si reprezinta segmentul in care Libra Internet Bank se dezvolta. Avem multe idei noi pentru clientii nostri. Vrei sa le punem in practica impreuna?

Responsabilitati

- Analiza si dezvoltarea in-house a aplicatiilor in cadrul metodologiei SCRUM intr-un mediu dinamic si competitiv;
- Realizarea de module noi pentru aplicatii personalizate;
- Asigurarea unui nivel de calitate corespunzator a codului scris (respectarea de bune practici si a metodologiei si standardelor interne de dezvoltare.

Candidatul ideal

- Experienta de lucru cu .NET Framework 2.0/3.5/4.0 - minim 3 ani;
- Experienta de lucru cu Microsoft SQL Server: programare, functionalitati, monitorizare si mentenanta, diagnosticarea problemelor de performanta - minim 3 ani;
- Reprezinta avantaj cunostinte in urmatoarele arii: CRM Dynamics; WCF, WPF, MVC, ASP.NET4.

Beneficii

- Conturarea unui brand personal - pentru ca oferim posibilitati reale de promovare in functie de performanta ta;
- Sansa de a te face remarcat - pentru ca la noi initiativa si implicarea sunt valorizate;
- Recunoasterea rezultatelor - pentru ca performanta ta este recunoscuta si apreciata corespunzator.

Aplicatiile vor fi tratate confidential.
Numai candidatii care intrunesc conditiile de selectie vor fi contactati.

Anunt valabil pana la 31-03-2017