Simplificam bankingul pentru tine
CONTURI

Pachetul LibraFree
Gratuitate extinsa

Conturi persoane fizice Zero comisioane
deschidere, administrare, incasari si plati in lei

Vei putea imediat:

  • - sa portezi bani din alta banca
  • - sa-ti faci un cont de economii
  • - sa soliciti un credit online
  • [+] oferta completa
ECONOMII

Comision ZERO la scadenta depozit

Dobanzi depozite 3.52% la un an
si o luna pentru
depozite in lei
CREDITE

0% comision acordare/administrare

Credite persoane fizice

Card de debit online si credit online Unde vezi aceasta eticheta inseamna ca poti beneficia de respectivul produs online, imediat, fara hartii si fara drumuri la banca.
Mizam pe RAPIDITATE
  • Comision 3 lei pentru plati
    sub 50.000 lei
  • Zero comision depunere numerar
  • Zero costuri de deschidere cont
  • Platforma schimburi valutare (tranzactionare timp real)
DEPOZITE
Dobanzi depozite persoane juridice 3.75% pentru
un depozit pe
18 luni in Lei
Cont online, credit online, depozite online Unde vezi aceasta eticheta inseamna ca poti beneficia de respectivul produs online, imediat, fara hartii si fara drumuri la banca.

Noi crestem repede, la fel poti si tu.
Idei stralucitoare de la oameni pasionati Cariere extraordinare bazate pe talent si pasiune

Studenti si proaspat absolventi

Descopera ce cale ti se potriveste si incepe-ti cariera

Ai experienta?

Iti gasim locul perfect in care sa-ti dezvolti in continuare competentele

IT++;

Alatura-te unei echipe formata din oameni pasionati de tehnologie

Ce spun angajatii:
› Vezi toate parerile
In Libra Internet Bank, esti acceptat in primul rand daca esti foarte ambitios si increzator!

ASP.NET Software Developer - Bucuresti

Descrierea postului:

Suntem in cautarea unui programator, cu minimum 2-3 ani experienta in ASP.NET care sa se alature echipei noastre de IT.
Daca accepti invitatia noastra, te vei alatura unei echipe de IT care reprezinta 10% dintre angajatii bancii si care lucreaza precum o firma de soft:
- Dezvoltam totul 100% inhouse, cunoastem fiecare linie de cod din fiecare aplicatie pe care o gestionam, iar munca unui programator este rapid vizibila in piata.
- Suntem agili, ne place sa acceptam provocari pe care colegii din business ni le ofera si chiar cream provocari noi, programatorii, pe care le acceptam cu entuziasm.
- Ne place sa inovam, sa dezvoltam solutii ingenioase si tot timpul sa avem un raspuns rapid.

Vei folosi tehnologiile precum ASP .NET MVC, WebAPI, HangFire, SignalR , MSSQL si nu numai.
Pentru ca stim, cea mai mare parte a timpului o petreci la birou, ne dorim ca acest timp sa fie unul interesant. De aceea, iti oferim tehnologii noi, flexibilitate mare a modului in care iti gestionezi timpul de lucru, programe sportive, culturale sau creative si multe alte beneficii pe care ti le descriem mai jos.
Ah, sa mai spunem ca suntem tineri si chiar haiosi? Asta vei afla daca accepti invitatia noastra la un interviu 😊

Responsabilitati

Analiza – specificatiilor primite de la echipele din business;
Dezvoltare – aplicatii noi, printr-un cod foarte bine scris si vei lucra la imbunatatirea codului aplicatiilor existente;
Invatare – colegii juniori, asta daca ai inclinatie catre parte de mentoring; nu este obligatoriu;
Imbunatatire – constanta atat a codului scris de tine, cat si, daca este cazul, codului scris de alti colegi, prin code review.

Candidatul ideal

Esti absolvent studii superioare de specialitate (informatica, automatica, cibernetica);
Ai cunostinte de NET: ASP .NET, MVC si MSSQL – minimum 2-3 ani de experienta;
Esti la curent cu tendintele in transformarea digitala;
Esti curios, atent si meticulos, inovator si bun comunicator.

Te asteptam in echipa noatra :)!

Beneficii

Beneficiile pe care le vei avea, iti indeplinesc cele mai importante nevoi, dar si unele dintre visuri:

Program flexibil, liber de ziua ta de nastere, abonamente medicale premium la clinici de prestigiu
Bookster, 7Card, WorldClass, activitati in echipa, costuri bancare preferentiale (comisioane, schimburi valutare, dobanzi credite)

Construim programe dedicate angajatilor, strans legate de pasiunile lor, dar si de nevoile de dezvoltare: Libra Energize, Libra Cultural, Academia de Banking, traininguri, sesiuni de inovatie
Mai multe detalii despre noi: https://www.librabank.ro/Cariere

Noi evoluam rapid. Si tu poti.
Hai in echipa noastra!

Anunt valabil pana la: 24-07-2020

Ai nevoie de ajutor?

08008 55555