Simplificam bankingul pentru tine
CONTURI

Gratuitate extinsa

Conturi persoane fizice Zero comisioane
deschidere, administrare, incasari si plati in lei

Vei putea imediat:

  • - sa portezi bani din alta banca
  • - sa-ti faci un cont de economii
  • - sa soliciti un credit online
  • [+] oferta completa
ECONOMII

Comision ZERO la scadenta depozit

Dobanzi depozite 3% la un an
si o luna pentru
depozite in lei
Card de debit online si credit online Unde vezi aceasta eticheta inseamna ca poti beneficia de respectivul produs online, imediat, fara hartii si fara drumuri la banca.
Mizam pe RAPIDITATE
  • Comision 3 lei pentru plati
    sub 50.000 lei
  • Zero comision depunere numerar
  • Zero costuri de deschidere cont
  • Platforma schimburi valutare (tranzactionare timp real)
DEPOZITE
Dobanzi depozite persoane juridice 2.62% pentru
un depozit pe
18 luni in Lei
Cont online, credit online, depozite online Unde vezi aceasta eticheta inseamna ca poti beneficia de respectivul produs online, imediat, fara hartii si fara drumuri la banca.
Solutii pentru finantarea proiectelor

Noi crestem repede, la fel poti si tu.
Idei stralucitoare de la oameni pasionati Cariere extraordinare bazate pe talent si pasiune

Studenti si proaspat absolventi

Descopera ce cale ti se potriveste si incepe-ti cariera

Ai experienta?

Iti gasim locul perfect in care sa-ti dezvolti in continuare competentele

IT++;

Alatura-te unei echipe formata din oameni pasionati de tehnologie

Ce spun angajatii:
› Vezi toate parerile
In Libra Internet Bank, esti acceptat in primul rand daca esti foarte ambitios si increzator!
Intreaga mea activitate este o dovada a oportunitatilor reale pe care banca le ofera.

Project Manager- Divizia Managementul Calitatii Proceselor

Responsabilitati

- Comunici cu toate zonele de business si IT pentru clarificarea cerintelor acestora si stabilirea termenelor de respectat pe diverse proiecte;
- Gestionezi proiectele pentru atingerea obiectivelor stabilite si pentru incadrarea activitatilor in cerintele de timp, cost si calitate, aplicand metodologiile Waterfall si Scrum Agile;
- Administrezi lista de proiecte si esti direct responsabil cu intocmirea rapoartelor ce contin informatii despre proiecte (termene, resurse, livrabile, stadiu implementarii, etc.);
- Organizezi, planifici, coordonezi si monitorizezi proiectele alocate, urmarind aplicarea metodologiei Waterfall si a principiilor Scrum Agile.

Candidatul ideal

- Studii superioare finalizate in domeniul economic sau informatic;
- Cunostinte avansate de utilizare a computerului;
- Atitudine proactiva, spirit de initiativa;
- Abilitati de comunicare si organizare.

Beneficii

Conturarea unui brand personal - pentru ca oferim posibilitati reale de promovare in functie de performanta ta;
Sansa de a te face remarcat - pentru ca la noi initiativa si implicarea sunt valorizate;
Recunoasterea rezultatelor - pentru ca performanta ta este recunoscuta si apreciata corespunzator.
Bonusuri de performanta acordate lunar sau trimestrial, pentru anumite posturi;
Monitorizarea sanatatii, prin abonamente de medicina generala furnizate de clinica Sanador (inclus), servicii medicale cu discount la Clinica Medlife si servicii stomatologice cu discount la clinica MG Medical;
O zi libera in plus, cu ocazia zilei tale de nastere;
Comision zero pentru tranzactiile efectuate prin Internet Banking si la toate ATM-urile Euronet, dar si dobanzi preferentiale la depozite si credite, inclusiv ipotecare;
Educatie si cultura, prin acces gratuit la biblioteca Bookster sau la Atelierele Libra Cultural (fotografie, teatru, dezvoltare personala s.a.) si discounturi la atelierele oferite de Fundatia Calea Victoriei;
Posibilitatea sa te mentii in forma, prin reduceri la serviciile companiilor partenere 7 Card si a salilor de sport WorldClass, dar si prin programul Libra Energize: https://www.librabank.ro/Energize; In plus, te rasplatim cu o prima daca te deplasezi la serviciu cu bicicleta (sau alt mijloc de transport nemotorizat), pentru ca incurajam protejarea mediului!
Beneficii negociate la nivelul grupului NCH Capital (discounturi si preturi preferentiale pentru produse si servicii in parteneriat cu diversi furnizori: www.500.ro
• ASIROM –30% discount la asigurari de locuinta si 40% la CASCO
• ORANGE – 10% reducere la abonamente si pana la 100 eur discount la terminale
• Cabana NCH din Busteni - http://cabana.nchadvisors.ro/

si multe altele, pe care te invitam sa le descoperi, alaturandu-te Echipei Libra!

Aplicatiile vor fi tratate confidential.
Numai candidatii care intrunesc conditiile de selectie vor fi contactati

Anunt valabil pana la: 16-12-2018

Ai nevoie de ajutor?

08008 55555