Simplificam bankingul pentru tine
CONTURI
Conturi persoane fizice Zero comisioane
deschidere, administrare, incasari si plati in lei

Vei putea imediat:

ECONOMII

Comision ZERO la scadenta depozit

Dobanzi depozite 8.39% la un an
si o luna pentru
depozite in lei
CREDITE

0% comision
acordare / administrare

Credit de consum de pana la 70.000 lei
pe maxim 5 ani

Manager Relatii cu Clientii Profesii Liberale - Sucursala Berceni

Responsabilitati

- Participi activ in atingerea rezultatelor de business a sucursalei prin atragerea de clienti noi din Profesii Liberale in piata rece;
- Te implici direct in procesul de aprobare al dosarelor de creditare;
- Cladesti colaborari de durata cu clientii de tip Profesii Liberale, oferind solutii financiare rapide si flexibile

Candidatul ideal

- Studii superioare finalizate si permis de conducere;
- Atitudine proactiva cu abilitati reale de vanzare, comunicare si negociere;
- Experienta bancara pe zona de vanzari (reprezinta un plus)

Beneficii

- Efortul si rezultatele tale sunt usor vizibile si incurajate spre promovare in pozitii de coordonare;
- RM-ii de succes sunt promovati in functia de Director de Sucursala;
- Te specializezi in analiza financiara

Aplicatiile vor fi tratate confidential.
Numai candidatii care intrunesc conditiile de selectie vor fi contactati.

Anunt valabil pana la: 05-09-2022

Ai nevoie de ajutor?