Adw

Cariere - Manager Relatii cu Clientii Corporate - Sucursala Iuliu Maniu

Manager Relatii cu Clientii Corporate - Sucursala Iuliu Maniu

Responsabilitati

- Participi activ in atingerea rezultatelor de business a sucursalei prin atragerea de clienti noi Corporate in piata rece
- Te implici direct in procesul de aprobare al dosarelor de creditare
- Cladesti colaborari de durata cu clientii Corporate, oferind solutii financiare rapide si flexibile

Candidatul ideal

- Studii superioare finalizate si permis de conducere
- Atitudine proactiva cu abilitati reale de vanzare, comunicare si negociere
- Experienta bancara pe zona de vanzari (reprezinta un plus)
- Atitudine proactiva;
- Disponibilitate pentru munca de teren

Beneficii

- Efortul si rezultatele tale sunt usor vizibile si incurajate spre promovare in pozitii de coordonare
- RM-ii de succes sunt promovati in functia de Director de Sucursala
- Te specializezi in analiza financiara

Aplicatiile vor fi tratate confidential.
Numai candidatii care intrunesc conditiile de selectie vor fi contactati

Anunt valabil pana la 31-10-2017