Adw

Cariere - Junior Product Owner - Managementul Calitatii Proceselor

Junior Product Owner - Managementul Calitatii Proceselor

Responsabilitati

Coordonează, supervizează, verifica si imbunatateste in permanenta aplicatia informatica ce gestioneaza fluxurile de creditare;
Asigura partea administrativa, efectueaza activitati de training pentru persoanele care folosesc aplicatia de creditare, inclusiv inductia noilor utilizatori;
Facilitează comunicarea şi colaborarea atât în interiorul cât şi în exteriorul echipelor, protejând în acelaşi timp echipele de influenţe externe şi asigurând funcţionalitatea şi productivitatea acestora;
Responsabil de gestionarea și rezolvarea eficientă a impedimentelor pe care le întâmpină echipele alocate;
Configureaza aplicatia astfel incat sa raspunda nevoilor de business.

Candidatul ideal

Studii superioare finalizate;
Experienta minima de 1 an in managementul proiectelor/ analiza de business/ imbunatatire procese;
Excelente abilitati de comunicare;
Bun organizator;
Cunostinte avansate de utilizarea calculatorului;
Atitudine proactiva.

Beneficii

Conturarea unui brand personal - pentru ca oferim posibilitati reale de promovare in functie de performanta ta;
Sansa de a te face remarcat - pentru ca la noi initiativa si implicarea sunt valorizate;
Recunoasterea rezultatelor - pentru ca performanta ta este recunoscuta si apreciata corespunzator.

Aplicatiile vor fi tratate confidential.
Numai candidatii care intrunesc conditiile de selectie vor fi contactati.

Anunt valabil pana la 22-01-2017