Adw

Cariere - Consilier Financiar Bancar - Sucursale Bucuresti

Consilier Financiar Bancar - Sucursale Bucuresti

Responsabilitati

- Raspunde de efectuarea tuturor operatiunilor bancare desfasurate la nivelul entitatii bancare;
- Raspunde de raportarea incidentelor de plata ale clientilor;
- Aplica politica de marketing si comunicare conforma cu strategia bancii;
- Cunoaste foarte bine toate produsele bancii referitoare la: carduri, internet banking, asigurari, credite etc.;
- Verifica actele necesare acordarii creditului PF si intocmeste documentatia de credit;
- Desfasoara toate activitatile cu privire la incasarea si plata in numerar, atat in moneda nationala cat si in valuta.

Candidatul ideal

- Studii superioare finalizate (de preferinta economice);
- Cunostinte avansate PC;
- Abilitati de comunicare si vanzare;
- Atitudine proactiva;
- Abilitati de evaluare si rezolvare probleme.

Toate aplicatiile primite vor fi tratate cu confidentialitate. Doar candidatii selectati vor fi contactati pentru un interviu, restul de aplicatii fiind pastrate in baza de date Libra Internet Bank pentru oportunitati viitoare.

Beneficii

Anunt valabil pana la 31-03-2017