Simplificam bankingul pentru tine
CONTURI

Pachetul LibraFree
Gratuitate extinsa

Conturi persoane fizice Zero comisioane
deschidere, administrare, incasari si plati in lei

Vei putea imediat:

  • - sa portezi bani din alta banca
  • - sa-ti faci un cont de economii
  • - sa soliciti un credit online
  • [+] oferta completa
ECONOMII

Comision ZERO la scadenta depozit

Dobanzi depozite 2.43% la un an
si o luna pentru
depozite in lei
CREDITE

0% comision acordare/administrare

Credite persoane fizice

Card de debit online si credit online Unde vezi aceasta eticheta inseamna ca poti beneficia de respectivul produs online, imediat, fara hartii si fara drumuri la banca.
Mizam pe RAPIDITATE
  • Comision 3 lei pentru plati
    sub 50.000 lei
  • Zero comision depunere numerar
  • Zero costuri de deschidere cont
  • Platforma schimburi valutare (tranzactionare timp real)
DEPOZITE
Dobanzi depozite persoane juridice 2.00% pentru
un depozit pe
18 luni in Lei
Cont online, credit online, depozite online Unde vezi aceasta eticheta inseamna ca poti beneficia de respectivul produs online, imediat, fara hartii si fara drumuri la banca.
Solutii pentru finantarea proiectelor
OPERATIUNI

Zero costuri deschidere cont

  • - Comision 3 lei pentru plati sub 50.000 lei
  • - Zero comision depunere numerar

Noi crestem repede, la fel poti si tu.
Idei stralucitoare de la oameni pasionati Cariere extraordinare bazate pe talent si pasiune

Studenti si proaspat absolventi

Descopera ce cale ti se potriveste si incepe-ti cariera

Ai experienta?

Iti gasim locul perfect in care sa-ti dezvolti in continuare competentele

IT++;

Alatura-te unei echipe formata din oameni pasionati de tehnologie

Ce spun angajatii:
› Vezi toate parerile
In Libra Internet Bank, esti acceptat in primul rand daca esti foarte ambitios si increzator!

Analist Financiar Trainee- Academia de Analiza

Responsabilitati

O parte din lucrurile pe care le vei invata in Academia de Banking, in rolul de Analist Financiar Trainee:

• Ce elemente de business sa urmaresti si sa analizezi in cadrul unui proces de creditare
• Cum sa interpretezi indicatori specifici de analiza financiara ai unui business;
• Cum sa utilizezi aplicatiile dedicate pentru colectarea si analiza informatiilor din cadrul procesului de creditare
• Cum sa prezinti intregul ansamblu de date, in vederea finantarii unui business;
• Reusesti sa vezi “dincolo de cifre” si sa iti completezi viziunea despre diverse tipuri de business-uri, din perspectiva analitica

Ultrerior absolvirii Academiei de Banking, poti fi angajat pe pozitia de Analist Financiar Junior, in cadrul echipei Analiza Credite, unde vei avea ocazia sa iti pui in valoare cunostintele dobandite in urma trainingurilor.

Candidatul ideal

Ai ales o facultate cu profil economic pentru ca iti doresti sa te implici activ si sa iti lasi amprenta asupra mediului de business. Colegii tai te-ar descrie drept unul/una dintre cei mai analitici din grupa, super atent/a la detalii, si organizat/a. Esti indragostit/a de cifre, iar curiozitatea ta caracteristica te provoaca sa descoperi mereu ce sta in spatele acestora
Te regasesti in aceasta descriere? Daca da, tu esti candidatul ideal pentru a fi parte din Academia de Banking pentru Analisti Financiari
Inveti analiza financiara timp de 1 luna, esti platit/a in timp ce inveti si ulterior poti ramane in echipa de analisti financiari Libra

Beneficii

De ce ar trebui sa accepti provocarea:

• Iti propunem sa imbini studiul, cu practica, intr-un mod care iti va placea
• Te vei integra intr-o echipa tanara, varsta media este de 28 de ani
• Suntem digitali, ne plac tehnologia si inovatia
• Ai ocazia sa intri intr-o organizatie flexibila, cu multe oportunitati de avansare
• Suntem parteneri in dezvoltarea mediului de business, iar rolul pe care il vei putea avea ca viitor analist e direct implicat si important in acest process.

Anunt valabil pana la: 25-03-2021

Ai nevoie de ajutor?

08008 55555